Працюємо з 9 до 18, Сб і Нд вихідний

Наше підприємство отримало нагороду "Лідер галузі 2020"

Професійна хімія ECOSEPT ™ для будівництва та ремонту від виробника

Вінницька обл., м. Калинівка,   вул. Коцюбинського, 73-Б.

Вогнебіозахисний засіб ECOSEPT – 101 (БС-13), 3 кг

Огнебиозащитный состав ECOSEPT 101 (БС-13)
ECOSEPT – 101
Є в наявності
Доставка
Оплата
Гарантія
 • В любую точку Украины
 • Тариф перевозчика 
 • Самовывоз со склада Бесплатно
 • У будь-яку точку України
 • Тариф перевізника По Києву Безкоштовно
 • Самовивіз зі складу Бесплатно1
 • В любую точку Украины
 • Тариф перевозчика По Киеву Бесплатно
 • Самовывоз со склада Бесплатно2
Описание

Сертифікований "Державним центром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0038834-15)

Протипожежне та антисептичне просочення ECOSEPT 101 БС-13 - водорозчинний, вогнебіозахисний розчин для захисту дерев'яних конструкція всередині і зовні приміщень. Обробка деревини даними складом дозволяє збільшити термін служби дерев'яних конструкцій до 25 років, в залежності від якості просочення, способу нанесення і умов експлуатації. Завдяки наявності ПАР (поверхнево-активні речовини), склад глибоко проникає в деревину і надійно закріплюється в ній після висихання. Дерев'яні конструкції оброблені ECOSEPT 101 БС-13 зберігають міцністьі дерева і стають непридатними для життєдіяльності і розвитку грибів, плісняви та жуків-шашлів, також протистоять загорянню та розповсюдження полум'я.

ВЛАСТИВОСТІ

 • Високоякісний комплексний захист дерева за доступною ціною;
 • Захист від загоряння та розповсюдження полум'я;
 • Тривалий біозахист (захист від жуків, цвілі, грибів і т.д.) терміном не менше 25 років
 • Застосовується при внутрішніх і зовнішніх роботах;
 • Високоефективний склад при малій витраті;
 • Екологічно безпечний - на основі сучасних матеріалів, рекомендований для застосування в житлових приміщеннях і будівлях.
 • Не має запаху;
 • Може надавати деревині в червоний відтінок (в комплект входить барвник), для візуального аналізу обробленої поверхні.

ПРИНЦИП ДІЇ:

Вогнебіозахист просочення ECOSEPT 101 БС-13 при нанесенні глибоко проникає в деревину і після повного висихання, надійно зв'язується в лигнином дерева, формуючи захисний шар насичений активними антипіренами і антисептичними компонентами. Дана обробка перешкоджає появі грибів і цвілі, робить верхній шар деревини неїстівної для жуків-древоточцев, протистоїть спалаху і розповсюдженню полум'я.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Вогнебіозахисні складу ECOSEPT 101 БС-13 використовується для просочення дахових конструкцій (лаги, крокви, лати, маурлати і т.д.) і прихованих дерев'яних конструкцій (несучі опори, балки і т.д.) в житлових, виробничих, адміністративних, загальноосвітніх, дитячих дошкільних та інших типах будинків з метою зменшення їх горючості (запалює здатності) і додання їм антисептичний властивостей.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Перед застосуванням захисного складу ECOSEPT 101 БС-13 поверхню деревини необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Поверхня деревини, яка уражена синявою, грибами, цвіллю і т.п., необхідно обробити відбілювачем для дерева ECOSEPT 500, дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.

Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Неприпустимо обробляти мерзлу деревину.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

1 кг сухого складу розвести в 10 л гарячої води (60-80 С). В приготованому розчині допустимо наявність незначного осаду. За необхідності можна додавати або не додавати барвник, на якісні характеристики дерева і складу він ніяк не впливає, але значно спрощує контроль обробленого об'єкта.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:

 • 0,98 кг / м2 у перерахунку на сухий залишок (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
 • 350-400 г / м2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.
 • Проте 200 г / м2 (без урахування втрат) - для досягнення біозахисту (протистоїть грибків, цвілі, жукам шашіль і т.п.).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Вогнебіозахисний просочувальний склад ECOSEPT 101 БС-13 наноситься рівномірно, рясно, не допускаючи пропусків: пензликом, валиком, за допомогою розпилювача за 2-3 шари, з перервою між обробками не менше 2 годин, щоб дерево встигало підсихати і знову вбирати в себе робочий склад . Найкраща просочування деревини, з найменшими виробничими втратами, забезпечується при зануренні дерев'яних елементів конструкцій в теплий робочий склад ECOSEPT 101 БС-13 на 20-30 хвилин. Просочену деревину необхідно захистити від прямого попадання дощу (снігу, граду) до повного її висихання, близько 24 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%

Якщо обробка проходила "на землі" до збірки дерев'яної конструкції, необхідно, після закінчення зведення конструкції, ретельно обробити місця стиків, підробити і підрізів дерева, щоб уникнути "сприятливих місць" до розвитку грибків або жуків-древоточцев, а також займання деревини.

ЯК ПОРАХУВАТИ ВИТРАТИ вогнебіозахисним складом:

Дерево - живий матеріал, вбирає складу по різному, тому універсальний витрата вивести практично неможливо, багато що залежить від вологості, температури, щільності дерева і т.п. Для початку необхідно відштовхнутися від витрати, 1 кг сухого концентрату на 20-30 м2 або до 0,5 м3древесіни, потім докуповувати складу в разі потреби.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Загальні вимоги безпеки при роботі зі складом повинні відповідати ГОСТ 12.3.034. При роботі з сухим концентратом і готовим складом необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (окуляри, халат, рукавички). При попаданні складу на слизову оболонку і шкірні покриви - змити водою, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати і перевозити окремо від продуктів харчування. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від -25 до + 40 ° С. Чи не боїться морозів. Термін зберігання в сухому вигляді - не обмежений, робочого розчину - 1 місяць. Пожаровзривобезопасен. Не має запаху. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

Характеристики
Концентрація: 
суха концентрована суміш
Витрата: 
500 г/м2
Об`єм: 
3 кг
Запобіжні заходи: 
Використовувати індивідуальні засоби захисту. При попаданні засобу в очі або на шкіру промити великою кількістю води. У разі необхідності звернутися до лікаря. У закритих приміщеннях рекомендується забезпечити вентиляцію і по можливості максимально сік
Відгуки
Додати
Додати відгук
На даний товар поки що немає відгуків