Працюємо з 9 до 18, Сб і Нд вихідний

Наше підприємство отримало нагороду "Лідер галузі 2020"

Професійна хімія ECOSEPT ™ для будівництва та ремонту від виробника

Вінницька обл., м. Калинівка,   вул. Коцюбинського, 73-Б.

Лідер галузі 2020

НОВА БІЗНЕС-ВЕРШИНА "ТОРГОВИЙ ДІМ« УКРХІМ ЛТД"

НАГОРОДА "ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2020

Торговий дім «УКРХИМ»  отримав незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2020». Підґрунтям для нагородження стали результати рейтингу суб’єктів господарювання України. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту громадян нашої країни.

Наше підприємство виготовляє високоякісні засоби захисту деревини та і завжди піклується про якість послуг, рівень сервісу. Ми старанно сплачуємо податки, будуємо відносини з клієнтами й партнерами на основі довіри й доброчесності.

«Нагорода „Лідер галузі 2020“ для всього нашого колективу — це натхнення, підтвердження успішності та результативності праці, авторитетне визнання успіху.

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Національний бізнес-рейтинг в Україні уже шістнадцять років проводить дослідження діяльності вітчизняних підприємств, надає їм інформаційну підтримку та маркетингові інструменти. Лідери рейтингів отримують можливості й ексклюзивні інструменти для подальшого розвитку й зростання.

НАГОРОДА "ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2019"

Торговий дім «УКРХИМ ЛТД» отримав престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності. Досягнення компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження, проаналізувавши показники внеску 329 783 українських підприємств у державний бюджет.
Торговий дім «УКРХИМ» 23 роки на ринку України. З 2017 року наше підприємство відзначається Незалежним Національним бізнес-рейтингом.

Пишаємося нагородою — адже це визнання нашого успіху, копіткої праці, чесності з державою.
Дякуємо всій команді «УКРХИМ ЛТД» за загальну перемогу.

НАГОРОДА «ЛІДЕР РОКУ 2018»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу наш Торговий дім "УКРХІМ ЛТД" визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності і ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи і гарантія високої якості послуг, ми надаємо кінцевого споживача. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного і прозорого ведення бізнесу та значи ного вкладу в економічний розвиток країни.
Національний бізнес-рейтинг вже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших в області оцінки ефективності бізнесу.

lider2018

НАГОРОДА «ЛІДЕР РОКУ 2017»

Компанія «Торговий дім «Укрхим ЛТД» увійшла до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнана «Лідером року 2017 року» у номінації «Ділова активність». Тепер успішність, стабільність і високу репутацію підприємства підтверджують престижні нагороди.

У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти.

Здолати обрану дорогу неможливо без щоденної наполегливої праці. Сьогодні компанія займається виготовленням професійної хімії для ремонту та будівництва: засоби для обробки деревини, антисептики, антипірени.

В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісні товари, бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати в сфері професійної хімії для ремонту та будівництва.

І тому підтвердження – сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об'єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017 року».

Союз Национальных бизнес-рейтингов Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.

Лідер року 2017