We work from 9 to 18, Sat and Sun are output

Our company received the "Leader of the Year 2017" award

Professional chemistry ECOSEPT ™ for construction and repair from the manufacturer

Vinnytsia region, town of Kalinovka,   ul. Kotsyubynsky, 73-B.

Reviews

Add a review
Мар'яна
17 August 2020
Громадська організація "Соловецький Мир" висловлює подяку і глибоку вдячність підприємству "Торговий дім УкрХим" за відзивчивість та оперативну допомогу високоякісним вогнебіозахисним засобом для деревини ECOSEPT 101. Завдяки Вашій участі ми змогли забезпечити надійний захист дерев"яних конструкцій даху та внутрішніх приміщень нашої будівлі. Успіхів Вам у всіх добрих справах.
Володимир
12 March 2019
Під час ремонту у квартирі використовував майже всю лінійку продуктів ECOSEPT. Залишився дуже задоволеним результатом. Особливо був приємно здивований ефектом від застосування засобу від іржі, гідрофобізатору і антисептику для дерева, що невимивається.
константин
9 March 2019
Имел проблему с подтеканием, а как итог с плесенью в подземном паркинге. Великолепно сработало средство Экосепт - против плесени и "Н2О СТОП", после обработки бетона и кирпича, и как добавка в штукатурку. Спасибо за вашу продукцию!
Оксана
5 March 2019
Купила Экосепт 210, лучшего для мыть унитаза ничего нет! Долго не могли отмыть коридор и лестницу после строителей пыли, в шоке от супер результата. 450-1 вообще самое надежное средство для пропитки древесины от огня. Спасибо вам!
Раїса
6 November 2018
Дякую виробникам за засіб "Освітлювач плісняви", працює бездоганно