Працюємо з 9 до 18, Сб і Нд вихідний

Наше підприємство отримало нагороду "Лідер року 2018"

Професійна хімія ECOSEPT ™ для будівництва та ремонту від виробника

Вінницька обл., м. Калинівка,   вул. Коцюбинського, 73-Б.

Лідер року 2018

НОВА БІЗНЕС-ВЕРШИНА «ТОРГОВИЙ ДІМ« УКРХІМ ЛТД »
НАГОРОДА «ЛІДЕР РОКУ 2018»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу наш Торговий дім "УКРХІМ ЛТД" визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності і ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи і гарантія високої якості послуг, ми надаємо кінцевого споживача. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного і прозорого ведення бізнесу та значи ного вкладу в економічний розвиток країни.
Національний бізнес-рейтинг вже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших в області оцінки ефективності бізнесу.

lider2018

НАГОРОДА «ЛІДЕР РОКУ 2017»

Компанія «Торговий дім «Укрхим ЛТД» увійшла до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнана «Лідером року 2017 року» у номінації «Ділова активність». Тепер успішність, стабільність і високу репутацію підприємства підтверджують престижні нагороди.

У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти.

Здолати обрану дорогу неможливо без щоденної наполегливої праці. Сьогодні компанія займається виготовленням професійної хімії для ремонту та будівництва: засоби для обробки деревини, антисептики, антипірени.

В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісні товари, бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати в сфері професійної хімії для ремонту та будівництва.

І тому підтвердження – сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об'єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017 року».

Союз Национальных бизнес-рейтингов Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.

Лідер року 2017